Wywiad w Superstacji z 12 września 2013

Po wywiadzie dla portalu www.natemat.pl zostałem zaproszony do programu Elizy Michalik – Nie ma żartów. Wywiad całkiem sympatyczny. Szkoda, że jedno moje zdanie zostało wycięte. Mniej więcej w 7 minucie rozmawiając o ilości przepisów informowałem, że nawet Superstacja nie przestrzega w 100% przepisów, bo Kodeks Spółek Handlowych każe na stronach internetowych umieszczać wielkość kapitału zakładowego spółki, a na stronie Superstacji tego nie zauważyłem. Za to przestępstwo odpowiada zarząd i grozi za to kara do 5 tys. zł.

[youtube]yWcuJgrq-_o[/youtube]

6 komentarzy

 1. Adam

  I co na to Eliza? 🙂

 2. Albert Szubertowicz

  Witam.
  Bardzo ciekawy wywiad – moje gratulacje. W wywiadzie padla informacja iz wybierasz sie do UK w celu przeprowadzenia szkolenia dla Polskich przedsiebiorcow. Od okolo 10-ciu lat mieszkam i prowadze wlasna firme braznzy inzynieryjnej na terenie UK – moze bede mogl w czyms wam pomodz ?
  Pozdrawiam A.Szubertowicz

 3. Radek

  Wywiad dość dobry. Całkowicie podzielam poglądy gospodarcze. Wydaje mi się, że powoli tworzy się w sejmie ich reprezentacja. Pozwolę sobie dać kilka uwag: za często (nałogowo) po wypowiedzeniu zdania używa Pan słowa „tak”, nie powinien mówić Pan w ten sposób o katastrofie smoleńskiej (jak poczułby widz z rodziny ofiary), od rektora wymaga się neutralności.

 4. Alcar

  W sumie mnie też ten tekst uraził.

  Ale wolę taką szczerą wypowiedzieć, która mnie razi niż fałszywą poprawność polityczną.
  Więc jakoś to przecierpię.

 5. Jan Kiepura

  jesteś bałaganiarzem dlatego nie lubisz urzędników

  z tym że za mało polityków było w samolocie smoleńskim przesadziłeś.

  nigdy nie byłeś pracownikiem zatrudnionym na etacie i pojęcia nie masz że przedsiębiorcy płacą polakom minimum jakie tylko mogą. I dlatego związkowcy domagają się podwyżek tej minimy, bo przedsiębiorcy mogliby płacić więcej ale tego nie robią pozwalajac ludziom wegetować. Przy takim samym bezrobociu Niemcy zarabiają 4x więcej od Polaków przy tych samych cenach.

  A polacy od lat pracują w firmach w których NIE MA WALORYZACJI płac mimo corocznego wzrostu cen wszystkiego. głównie opłat gazu prądu śmieci itd

  a ludzie uciekają do urzedów pracować na państwowe posady bo tam jest „bezpiecznie” w porównaniu do prywatnych firm gdzie się mobbinguje ludzi zmuszając do pracy 2200 h rocznie podczas gdy anglicy niemcy i w innych krajach rozwiniętych ludzie pracują 1600 godzin rocznie. Dlatego ze polaków zmusza się do pracy w nadgodzinach (za które się nie płaci bo teraz wymyślili że można im zapłacić dopiero za rok).
  o emeryturach nie wspomnę na które ZUS i OFE grabią a których nie będzie.

 6. Sławek L

  Ze wszystkim się zgadzam ale w UK są niższe podatki, dzień wolności podatkowej przypada na 30 maja.

Dodaj komentarz