Zostaw politykę jeżeli

Wiele osób minie namawia w zaangażowanie się w politykę. Ja odpowiadam, że się nie nadaje, bo do polityki trzeba przystojnego, uprzejmego, grzecznego, potrafiącego się wysłowić jak i bezbłędnie pisać sympatycznego człowieka dającego się lubić od pierwszej minuty. Bo do polityki trzeba przekonywać tych niezdecydowanych, a Ci bardziej kierują się emocjami niż rozumem i nie zagłosują na kandydata, który uważa, że tragedia w smoleńsku polegała na tym, że samolot był za mały. Inne zalety są potrzebne aby całkiem skutecznie zarabiać pieniądze czy zarządzać małą firmą, a inne gdy potrzeba przekonać kogokolwiek do swoich racji. Dlatego też firmy wynajmują aktorów do reklam, a nie stawiają tam prezesów.
 
Dlatego też moja prośba do was. Jeżeli:
– masz przeszłość kryminalną
– byłeś w szpitalu dla osób psychicznie chorych
– lubisz narkotyki lub alkohol
– w ciągu ostatniego roku jeździłeś po jakiejkolwiek ilości alkoholu
– masz więcej niż 1 mandat rocznie
– masz jakiekolwiek zaległości podatkowe / długi
– zdarzyło ci się uderzyć kobietę
– twoje życie romantyczne jest do dupy
– zdradzasz żonę
– nie płacisz alimentów
– chorujesz na urzędozę
– lubisz mówić ludziom prawdę, dokładnie to co o nich myślisz
– lubisz spać lub oglądać seriale podczas nudnych konferencji
– lub masz w swojej przeszłości lub zwyczaju inne aktywności, które gdy wyjdą na jaw sprawią, że koledzy z partii będą chcieli cię wyrzucić,
 
a przede wszystkim gdy lubisz robić zdjęcia podczas uprawiania GEJOWSKIEGO SEKSU Z PSAMI i publikować je na zamkniętej grupie na FB, bardzo Cię proszę zrezygnuj z działalności politycznej dla dobra sprawy którą popierasz i dla ludzi, którzy nie angażując się w pierwszej linii, tę sprawę popierają lub mniej lub bardziej finansują.
pies

Dodaj komentarz