Milionerzy znad wisły – Dzień Dobry TVN

Wspólnie z Krzysztofem Królem (www.perfectdating.pl) zostaliśmy zaproszeni 2 stycznia 2011 do programu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadaliśmy o swoich przygodach, jak zwykle z punktu widzenia „milionerów”. Niemniej jednak jestem dość pozytywnie zaskoczony programem. Chociaż padały  pytania o zegarki z diamentami, to ich wydźwięk miał raczej ironiczny charakter, a materiał myślę bardziej zbliżony prawdzie niż inne programy.

Zapraszam do zapoznania się z postacią Krzysztofa. Dorobił się na organizacji dyskotek, zorganizował między innymi największą nielegalną imprezę masową w Polsce. Był moim gościem w radio Kontestacja (www.kontestacja.com) oraz wywiad z nim jest opublikowany w Millionaire Magazine (www.millionaire.pl).

Nagranie z serwera Youtube

Nagranie z naszego serwera

13 komentarzy

 1. Kamil Cebulski

  Dziękuję, to miłe.

 2. Mariusz Mesek

  Dziwne, że nie zapytały o to co masz Kamilu na koszulce 🙂

  • Kamil Cebulski

   Zapytały, ale przed programem 🙂

 3. xxx

  wiesz ze jakbys sie zainteresowal statystykami to dotacje unijne przyniosly wymierny skutek bo wiele przedsiebiorstw unowoczesnilo za te kase produkcje, zatrudnilo nowych ludzi itd.

  a ty jestes przeciwko braniu. czyli co daja pieniadze a wy „niet?”

  • Kamil Cebulski

   Problem polega na tym, że aby ci dać, muszą ci najpierw zabrać, i to znacznie więcej.

 4. Szczepan

  i co im powiedziałeś odnośnie tej koszulki? Bo z tego co wiem ta niższa prezenterka promuje w tv jakąś akcję z funduszami unijnymi.

 5. Daniel

  Kamil luzak 😉 jeszcze trochę i prowadzące wyznałyby co robią w odosobnieniu.

 6. AnnoPol

  Widzialam porgram, Kamil fajnie wypadl gorzej ten drugi kolo – klasyczny prostaczek albo moze mi sie tak wydawalo przez ten kapelusik 😀 ?

 7. M.Szydłowski

  Witam panie Kamilu,nie ukrywam ze ogladajac pana wystep w TVN,(choc jeszcze moge) to musze stwierdzic podejscie pana w odpowiedzi bardzo prawdziwe …brawo,pomimo iz mam prywatne pytanie do pana(nie publiczne)czy taka opcja byłaby nadzieja na odpowiedz?>pozdrawiam
  ps:wpmirek60@wp.pl

 8. Grzesio

  o pierdzeniu w stołek to mało oryginalne powiedzenie – trzeba coś innego wymyśleć

 9. Mariusz79

  Cześć Kamil, powiem tak, robisz kawał niesamowicie dobrej roboty. Nie wiem jak zdobywasz na to energie, ale tak trzymaj.
  Co do występu, no cóż po raz kolejny pokazałeś, że jesteś integralny, a to ważna cecha dla przedsiębiorcy. Mimo, że czytam dużo o biznesie, czegoś się znowu nauczyłem, bo trafiłeś w kilka bardzo ważnych kwestii, które pomagają rozwijać umiejętność przedsiębiorczego myślenia.
  Pozdrawiam…

 10. Andriu 35

  Prezenterki próbowały z Was zrobic pozerów lub cos w tym stylu, ludzie tylko widzą co chcą widziec bo niestety taki panuje stereotyp milionera: arogancki koles, w krojonym na miare gajerku, w najnowszym modelu mercedesa, z wielką posiadłoscią pod W-wą, a prawda jest całkiem inna, ludzie przedsiębiorczy nie myslą wcale o takich rzeczach, myślą cały czas jak rozbudowac swój biznes żeby działał jak najlepiej a później zarobione pieniążki reinwestowac w kolejny plan lub okazje pojawiające się na horyzoncie jak grzyby po deszczu, bycie bogatym to sposób myslenia i działania, to pasja tworzenia.

Dodaj komentarz